ລາຄາທີ່ສົມເຫດສົມຜົນສໍາລັບຊິ້ນສ່ວນຕົ້ນໄມ້ Fiber Optic - GYFFY Fcj Opto Tech ລາຄາທີ່ດີທີ່ສຸດສອງສາຍໄຟເບີ FRP ທາງອາກາດກາງແຈ້ງ - FCJ OPTO

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:



ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

ມັນສາມາດເປັນໜ້າທີ່ຂອງພວກເຮົາທີ່ຈະຕອບສະໜອງຄວາມມັກຂອງເຈົ້າ ແລະໃຫ້ບໍລິການເຈົ້າຢ່າງສຳເລັດຜົນ. ຄວາມສຸກຂອງເຈົ້າແມ່ນລາງວັນທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງພວກເຮົາ. ພວກ​ເຮົາ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​ຫວັງ​ວ່າ​ຈະ​ໄປ​ສໍາ​ລັບ​ການ​ຂະ​ຫຍາຍ​ການ​ຮ່ວມ​ກັນ​ສໍາ​ລັບ​ການ14mm Microduct Connector Fittings Fiber Optic Cables ກັບໂຮງງານຈີນຄຸນນະພາບສູງ, Sc/APC, Fiber Patch Cord, Our tenet is Reasonable prices, economical production time and very best service We hope to cooperate with much more shoppers for mutual enhancement and benefits.
ລາຄາທີ່ສົມເຫດສົມຜົນສໍາລັບຊິ້ນສ່ວນຕົ້ນໄມ້ Fiber Optic - GYFFY Fcj Opto Tech ລາຄາທີ່ດີທີ່ສຸດສອງສາຍໄຟເບີ FRP ທາງອາກາດກາງແຈ້ງ - ລາຍລະອຽດ FCJ OPTO:

ລັກສະນະ

· ຂະໜາດນ້ອຍ ແລະນ້ຳໜັກເບົາ
·ສອງ FRP ເປັນສະມາຊິກຄວາມເຂັ້ມແຂງເພື່ອໃຫ້ປະສິດທິພາບ tensile ທີ່ດີ
· Gel Filled ຫຼື gel ຟຣີ, ປະສິດທິພາບກັນນ້ໍາທີ່ດີ
·ລາຄາຕໍ່າ, ຄວາມອາດສາມາດຂອງເສັ້ນໄຍສູງ
·ໃຊ້ໄດ້ສໍາລັບການຕິດຕັ້ງທາງອາກາດແລະທໍ່ໄລຍະສັ້ນ

ມາດຕະຖານ
GYFFY ສາຍໃຍແກ້ວນໍາແສງອີງຕາມ YD/T 901-2018, GB/T13993, IECA-596, GR-409, IEC794 ແລະອື່ນໆມາດຕະຖານ.

ຄຸນລັກສະນະທາງສາຍຕາ

G.652

G.655

50/125 ມມ

62.5/125μm

ການຫົດຕົວ
(+20℃)

@850nm

≤3.0dB/ກມ

≤3.0dB/ກມ

@1300nm

≤1.0dB/ກມ

≤1.0dB/ກມ

@1310nm

≤0.36dB/ກມ

@1550nm

≤0.22dB/ກມ

≤0.23dB/ກມ

ແບນວິດ
(ຊັ້ນ A)

@850

≥200MHZ·ກມ

≥200MHZ·ກມ

@1300

≥500MHZ·ກມ

≥500MHZ·ກມ

ຮູຮັບແສງຕົວເລກ

0.200±0.015NA

0.275±0.015NA

ຄວາມຍາວຄື່ນຕັດສາຍ

≤1260nm

≤1480nm

ຕົວກໍານົດການດ້ານວິຊາການ

ຫຼັກສາຍ

ໜ່ວຍ

2F

4F

6F

8F

10F

12F

No. Of Tubes

1

1

1

1

1

1

ໝາຍເລກເສັ້ນໃຍ

ຫຼັກ

2

4

6

9

10

12

ເສັ້ນໄຍນັບຢູ່ໃນທໍ່

ຫຼັກ

2

4

6

9

10

12

ເສັ້ນຜ່າສູນກາງສາຍ

mm

6.6±0.5

6.8±0.5

ນ້ຳໜັກສາຍ

ກິໂລ/ກມ

40 ± 10

45 ± 10

ຄວາມແຮງ tensile ອະນຸຍາດ

N

ຂະໜາດ=80,1.5*ປ

ການຕໍ່ຕ້ານການປວດທີ່ອະນຸຍາດ

N

1000N

ອຸນຫະພູມການດໍາເນີນງານ

-20 ℃ ກັບ +65 ℃​


ຮູບ​ພາບ​ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​:

Reasonable price for Fiber Optic Tree Parts - GYFFY Fcj Opto Tech Best Price Two FRP Aerial Outdoor Optical Fiber Cable – FCJ OPTO detail pictures

Reasonable price for Fiber Optic Tree Parts - GYFFY Fcj Opto Tech Best Price Two FRP Aerial Outdoor Optical Fiber Cable – FCJ OPTO detail pictures


ຄູ່ມືຜະລິດຕະພັນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ:

We will make every effort to be excellent and perfect, and accelerate our steps for standing in the rank of international top-grade and high-tech enterprises for Reasonable price for Fiber Optic Tree Parts - GYFFY Fcj Opto Tech Best Price Two FRP Aerial Outdoor Optical ສາຍໄຟເບີ - FCJ OPTO, ຜະລິດຕະພັນຈະສະຫນອງໃຫ້ແກ່ທົ່ວໂລກ, ເຊັ່ນ: Jamaica, Muscat, Doha, ຜະລິດຕະພັນຂອງພວກເຮົາແມ່ນຜະລິດດ້ວຍວັດຖຸດິບທີ່ດີທີ່ສຸດ. ທຸກເວລາ, ພວກເຮົາປັບປຸງໂຄງການການຜະລິດຢ່າງຕໍ່ເນື່ອງ. ເພື່ອຮັບປະກັນຄຸນນະພາບແລະການບໍລິການທີ່ດີກວ່າ, ພວກເຮົາໄດ້ສຸມໃສ່ຂະບວນການຜະລິດ. ພວກເຮົາໄດ້ຮັບການຍ້ອງຍໍຈາກຄູ່ຮ່ວມງານ. ພວກເຮົາຫວັງວ່າຈະສ້າງຄວາມສໍາພັນທາງທຸລະກິດກັບທ່ານ.
ອອກຈາກຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານ